logo_gorzow24_biale_tlo

 

Portal gorzow24.pl to unikalne medium na lokalnym rynku dziennikarskim W sieci nieprzerwanie od 2002 roku. Na początku pełnił funkcję głównego informatora skierowanego do gorzowskiego środowiska sportowego. Serwis wypełnił potężną lukę w tej dziedzinie. W kolejnych latach zbudował prężną młodą redakcję.

Od 2007 wydawcą i właścicielem portalu jest spółka Bachalski Port24. Stronę codziennie odwiedza blisko sześć tysięcy internautów, co rocznie daje ponad dwa miliony wizyt. Od lat notuje stały wzrost zainteresowania ze strony gorzowian, również osób spoza miasta i regionu.

Serwis przez lata zdobył sobie opinię niezależnego informatora – publikuje opinie ludzi związanych ze wszystkimi miejskimi środowiskami politycznymi. Jego najważniejsze elementy to relacje z najważniejszych zawodów gorzowskich drużyn oraz obszerne fotoreportaże. Ponadto błyskawiczne informacje – w ciągu kilkunastu minut serwis przekazuje to, co najważniejsze w mieście. Ale publikuje też szersze materiały tekstowe – relacje z wydarzeń, reportaże, nawet raporty.

 

http://www.gorzow24.pl/