Na początku 2015 roku gorzow24.pl przeszedł gruntowną modernizację. Korzystając z doświadczeń oraz sugestii czytelników, twórcy portalu, przygotowali wygodne narzędzie dystrybucji informacji dostępne także na urządzeniach mobilnych. Nowa strona, ale na identycznej domenie, zastąpiła starą wersję www.gorzow24.pl. Od tego momentu jest stale udoskonalana.

Portal gorzow24.pl w latach 2010 – 2016 przygotował cykl blisko dwudziestu debat na najważniejsze tematy związane z życiem miasta i jego mieszkańców. Wśród nich największą popularnością cieszyły się spotkania poświęcone gorzowskiej kulturze i architekturze. Serwis w latach 2016 – 2017 zrealizował serię artykułów dedykowaną gorzowianom rozwijającym działalność gospodarczą – „Biznes z gorzow24”.

W ostatnich miesiącach zespół portalu zaangażował się w medialną i społeczną akcję „Gorzów Oj!czysty” z celem w postaci nagłaśniania idei ładnego, czystego, zadbanego miasta. Od 2011 roku serwis ściśle współpracuje z Centrum Medycznym Medi Raj, popularyzując zasady zdrowego stylu życia.