Firmy działające w tym obszarze

 

mediraj_logo_n

Rozpoczęliśmy telekonsultacje w Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu. W planach kolejne miejscowości.
Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj rozpoczęło swoją działalność w 2011. Medi Raj to nowoczesna, wielospecjalistyczna placówka świadcząca najwyższej jakości usługi medyczne.
W Medi Raju pracuje ponad 20 lekarzy specjalistów z Gorzowa, Łodzi, Poznania i Szczecina.
Placówka dysponuje doskonale wyposażonym, dużym działem rehabilitacji oraz sklepem ortopedyczno-rehabilitacyjnym.
Pacjenci wykonają na miejscu badania laboratoryjne, wysokiej jakości cyfrowe zdjęcia RTG, skorzystają z diagnostyki USG, badań endoskopowych i zabiegów laserem CO2. W placówce działa również kilka gabinetów stomatologicznych.
Medi Raj posiada własny, nowoczesny blok operacyjny.
Kilka lat funkcjonowania placówki zaowocowało bazą ponad 40 tys. pacjentów. Ten sukces wynika z jakości usług medycznych i z wysokiego standardu obsługi pacjentów.
Budynek zlokalizowany jest w sercu Górczyna, największego gorzowskiego osiedla. Placówka dysponuje dwoma dużymi parkingami oraz jest w pełni dostowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wnętrza są funkcjonalne i wyróżniają się przyjazną, ciepłą kolorystyką.
Strategia Medi Raju to nie tylko rozwój usług medycznych, ale również oferta wynajmu powierzchni komercyjnych: zarówno gabinetów lekarskich, bloku operacyjnego, jak i powierzchni biurowych. Wielkim atutem tej oferty jest fakt, że Centrum jest odwiedzane codziennie przez kilkaset osób.

http://www.medi-raj.pl

 

logo-doctorsmart

Przyszłość naszego świata wydaje się zależeć bardziej od technologii czy techniki niż polityki. Nowoczesne technologie lewarują nasze życie w górę na wielu obszarach. Staje się ono coraz łatwiejsze. My uczynimy je dodatkowo BEZPIECZNIEJSZYM. Mamy pomysł na rewolucje w leczeniu i zapobiegnięcie pogarszaniu się zdrowia nie tylko bogatym. Kluczem do tej zdrowotnej rewolucji jest TELEMEDYCYNA. Innowacje w medycynie, profilaktyce zdrowotnej i sprawności w leczeniu to podniesienie komfortu do niewyobrażalnego dotychczas poziomu życia.

Dzięki rewolucji w KOMUNIKACJI szeroko pojętej, naszym stanem zdrowia od teraz zajmować się będzie PROFESJONALISTA – permamentnie! Przyszłość, dzięki rozwojowi telemedycyny, pozwoli na to, że każdy nasz chory organ będzie stale pod okiem lekarza i jego nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. My mamy POMYSŁ jak to zrobić oraz jak zapobiegać pogarszaniu się kondycji zdrowotnej bez wizyt w szpitalach i przychodniach. Będziemy działać międzynarodowo i globalnie, choć wykorzystamy zasoby LOKALNIE! To oznacza, że będziemy tańsi niż dzisiejsi lekarze. Jesteśmy zafascynowani i podekscytowani przyszłością naszego życia dzięki telemedycynie. Stawiamy na naukę i śmiałość w burzeniu starych barier w myśleniu o zdrowiu. Wiemy, że będziemy mieli REWOLUCYJNY sukces na tym polu. Pytanie czy z Tobą czytelniku czy z kimś innym?

http://www.doctorsmart.pl/