Firmy działające w tym obszarze

 

logo-bachalski-development

 

Firma „Bachalski development” Spółka z o. o. funkcjonuje na rynku budownictwa mieszkalnego od 1999 roku. Prowadzimy działalność deweloperską w zakresie budowy i sprzedaży mieszkań, lokali usługowych i garaży w budynkach wielorodzinnych.

W okresie 12-letniej działalności zrealizowaliśmy na terenie miasta Gorzowa Wlkp. wiele osiedli mieszkalnych w najatrakcyjniejszych lokalizacjach, w których sprzedaliśmy blisko 1200 lokali mieszkalnych i kilkadziesiąt lokali usługowych. Dzięki temu bardzo szybko staliśmy się liderem wśród deweloperów na lokalnym rynku. Jednak naszą ambicją od zawsze było zaistnienie w świadomości większej ilości mieszkańców naszego województwa. Przez te wszystkie lata zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek, na który w głównej mierze składają się bogata oferta atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań oraz profesjonalizm i kompleksowość w obsłudze naszych klientów. Swoją pozycję zawdzięczamy przede wszystkim grupie właścicieli, znanych przedsiębiorców, którzy odnieśli już sukcesy w innych dziedzinach m.in. oświatowej, sportowej, handlowej, charytatywnej. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu, osobistemu zaangażowaniu i pracowitości w krótkim czasie udało się nam stworzyć solidną, prężnie działającą firmę.  

 

 

greenone

Podstawowym profilem działalności GREEN – ONE była działalność handlowa, głównie sprzedaż artykułów służących nawadnianiu, trawników rolowanych i innych artykułów architektury ogrodowej a także świadczenie usług budowlanych i wykończeniowych.
Dnia 25 stycznia 2016 roku Spółka złożyła wniosek w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe miasto i Wilda w Poznaniu do Wydziału VIII Krajowego Rejestru Sądowego o zmianę przedmiotu działalności Spółki, w którym wyznacza nowy przedmiot przeważającej działalności jako wynajem i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek.